O nás

Vítejte u nás v obchůdku :-)

Od roku 2010 jsme provozovali pouze kamennou prodejnu Sluníčko v Sokolské ulici v Olomouci, kterou jsme se však po zřízení e-shopu v roce 2014 rozhodli uzavřít a věnovat se pouze tomuto způsobu prodeje, který v dnešní uspěchané době více odpovídá požadavkům našich zákazníků. Pravidelně se také účastníme farmářských trhů v našem regionu. Účastníme se od jara do podzimu farmářských trhů v Olomouci a v našem regionu, a mimo to náš stánek  po celý rok najdete každý pátek v Ternu v Olomouci (Horní Lán) vpravo u hlavního vchodu před pokladnami od 8:30 do 16 hodin. (možnost vyzvednutí vaší objednávky zdarma).

V současné době se specializujeme hlavně na velmi kvalitní byliny, tinktury, prášky, superfoods, kvalitní kustovnici a kokosové oleje. 

Naším cílem  je  nabízet zákazníkům kvalitní a zdravé potraviny, které jsou přitom cenově  dostupné pro všechny.  V naší nabídce tak najdete potraviny bez chemických přísad , produkty ekologického zemědělství, biopotraviny,  bezlepkové potraviny, české výrobky z rakytníku, kvalitní včelí med, bylinné sirupy, různé druhy sušeného ovoce, zdravé oleje, potraviny pro alergiky, diabetiky, vegetariány, vegany, zkrátka pro všechny, kteří chtějí žít zdravě.

Vážení zákazníci, o dostupnosti vámi vybraného zboží vás vždy obratem informujeme po odeslání vaší objednávky. Dodavatelé  ani my nemáme vždy vše na 100% skladem! Děláme pravidelné objednávky u všech našich dodavatelů, ale mějte na paměti, že se jedná o speciální zboží z celého světa a někdy zásoby můžou dojít například vlivem špatné úrody nebo velkého zájmu o produkt a je třeba nějaký čas pro jeho doplnění.

Děkujeme za pochopení.

V Ternu se na vás budeme těšit v pátek 11.května od 8:30 do 15:30. Pošlete si objednávku a vyzvedněte si ji zdarma v ternu. A v sobotu 12.května nás také najdete na Horním náměstí v Olomouci na trhu od 8 do 12:30. A pozor v neděli 13.května se na nás můžete také těšit ve Velké Bystřici na Selském náměstí kde se bude konat farmářský trh. Můžete si tam také zakoupit spoustu dobrot a novinek. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Prosím pošlete si objednávku přes e shop. Vše s sebou nevozíme. Rádi vám ji připravíme.

Lesní horské a lipové  medy. Bio oleje lisované za studena-dýňový, avokádový, něný, zázvorový,ostropestřec mariánský, kokosový, mandlový, na oříšky ve větších baleních-para, kešu,piniové, makadamové,mandle natural, nesiřené ovoce bez cukru, raw kakaové boby (za skvělou cenu), bio čokolády, které běžně v obchodech nekoupíte, nejkvalitnější a největší kustovnice v České republice, výrobky z rakytníku - 100% rakytníková šťáva, sušené brusinky,dýňová semena z České republiky, slunečnice, chia semena,kokosové mléko, české a peruánské bylinky-rakytník plod, přeslička, andělika lékařská, ostropestřec mariánský atd. japonský čaj matcha, skvělé raw snídaňové směsi Iswari, přírodní zdravé sirupy a spoustu dalšího. Přijďte si doplnit vitamíny.

 

Přijďte nás navštívit. Budeme se těšit :-)

Uživatel
Kontakty

Sluníčko - zdravá výživa
Tovačovská 177
783 75  Dub nad Moravou
Česká republika

Telefon
+420 724 703 810

Internet
slunicko-zdravavyziva@seznam.cz
www.slunicko-zdravavyziva.cz

Newsletter