Doprava a platba

Můžete si vybrat následující způsob dopravy

 

Dodání zboží, doprava a platba

Po celé ČR posíláme zboží  přepravní službou PPL. U zásilek těžších rozměrů nad 15 kg po dohodě se zákazníkem může být účtována individuální doprava. Minimální objednávka v našem e shopu musí být za 200,- kč.

Cena za jednu zásilku na dobírku je 150,-Kč, při platbě zboží předem na účet je cena 110,- Kč. Doprava nad 2000,- kč zdarma při platbě převodem předem a dobírka 40,- kč. (bližší informace a ceník najdete v obchodních podmínkách). Vždy posíláme v bublinkových a pěnových foliích. Neposíláme zboží s končící minimální dobou trvanlivosti jako to je bohužel u některých jiných e shopů.

Pro Přerov doprava zdarma nad 700,- kč.

Pro Olomouc doprava zdarma nad 1000,- kč.

Pro Olomouc do fakultní nemocnice a lékařské fakulty doprava zdarma nad 400,- kč

Při osobním odběru a rozvozu zbožím naším vozem: Je zde elektronická evidence tržeb prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně onlině, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Do objednávky při dokončení prosím  uveďte osobní odběr a do poznámky napište „dovoz“(Přerov nebo Olomouc).Osobní odběr je vždy zdarma při jakékoliv výši objednávky.

Osobní odběr v Ternu v Olomouci nebo v Dubu nad Moravou je možný zdarma na objednávky v jakékoliv výši.

Pokud si chcete zboží vyzvednout  zdarma bez jakýchkoli poplatků osobně, můžete tak učinit každý pátek v Ternu, Horní Lán Olomouc, a to od 9 do 16hodin,  na našem stánku v prostorách u hlavního vchodu před pokladnami. Do objednávky pak uveďte osobní odběr a do poznámky „Terno“.

 

Veškeré zboží (v jakékoli ceně) si můžete vyzvednout po předchozí  dohodě i u nás v Dubu nad Moravou zdarma. Tato možnost je vhodná zejména pro zákazníky z naší obce a okolí, pro ty, kteří dávají přednost osobnímu jednání , i pro ty, kterým dodání prostřednictvím PPL nevyhovuje. Svým zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto je odběr u nás možný i o víkendech.  I v tomto případě prosím do objednávky uveďte osobní odběr a do poznámky „Dub nad Moravou“.

 

Naše doporučení: Ušetřete náklady za balné a za dopravu, a objednejte si společně s dalším členem rodiny, známým, sousedem v jedné ulici nebo obci, s kolegou ze stejné firmy. Jistě se najde ve vašem okolí někdo, kdo si vybere z naší nabídky. Nabízíme zajímavé a jedinečné produkty. U spousty zboží nemáme v cenách konkurenci v celé Olomouci!

 

  Platit můžete následujícími způsoby:

1)v hotovosti  při převzetí zboží

2)při přepravě PPL v hotovosti na dobírku nebo bezhotovostní platební kartou

3)bezhotovostním převodem na náš účetč. účtu 1820148013/0800, vedeném u České spořitelny, a. s. před dodáním zboží. Prosíme plaťte až vám potvrdíme vaši objednávku. Ne ihned když vám přijde automatický email. Děkujeme.

Vyzvednutí vaší objednávky zdarma je možné v Ternu v Olomouci každý pátek a nebo kdykoliv po dohodě u nás v Dubu nad Moravou také zdarma. Volejte nebo piště kdykoliv. 

 

 

Uživatel
Kontakty

Sluníčko - zdravá výživa
Tovačovská 177
783 75  Dub nad Moravou
Česká republika

Telefon
+420 724 703 810

Internet
slunicko-zdravavyziva@seznam.cz
www.slunicko-zdravavyziva.cz

Newsletter